Mezunlarımız

Muhammet Kurt

Özellikle bilim konusunda Türkiye'de tek olma özelliği taşıyan mantardan ilaç üretimi denemesi çalışmaları gibi projeler okulumuzun akademisyenleri tarafından tam destek alarak çalışmalar ve ilerleme kat etmekte olan başarılara ulaşmıştır. İş sektörü mücadelesinde üniversitem her zaman destekçim olarak bana iş olanaklarını SKS ve Kariyer merkezi tarafından sürekli yönlendirmeler ve takipler ile mezuniyetime 1 ay kala mesleğim üzerinde ki işim hazır olarak mezun olmamı sağladılar. 

Ayşe Olguner

2019 yılında sınıf birinciliği ile Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldum. Üniversitemizin hem eğitim hem de sosyal olarak kattığı ayrıcalığı mezun olduğum süre zarfında yaşadım. Üniversite hayatım boyunca birçok topluluğa üye oldum. Topluluklara girmem; farklı bölümlerden yeni kişiler tanımama, birçok sosyal aktiviteye dahil olabilmeme, gerçekleştirmek istediğim projeleri Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi yardımı ile yapabilmeme, toplum içinde fikirlerimi özgürce sunabilmeme ve üniversite hayatımın daha çok eğlenceli geçmesi sağladı.

Bedreddin Karakaya

Diş hekimliği fakültesi 2020 yılı mezunuyum. Yaşayarak gördüm ki; siz hedefinizi belirleyip ne istediğinizi bildiğiniz sürece Biruni Üniversitesi hep yanınızda olacak. Mezun olmadan iş hayatım hakkında hedeflerim vardı. Mezuniyetim sonrası iş hayatım da başlamış oldu. Öğrenciliğim boyunca topluluklarda aktif rol aldım ve topluluklar kurdum. Bu durumun sağladığı network sayesinde mesleki deneyimi olan birçok meslek büyüğümden bilgi edinme şansı yakaladım.

Ecem Cansu GündoğanFizyoterapi Teknikeri@ Liv Hospital

2 yıllık eğitimim boyunca en kaliteli hocalardan ders alarak Türkiye'nin en kapsamlı sağlık üniversitesinde yerinde uygulama, staj eğitiminin yanı sıra kariyerimi ve kendimi geliştirebilmem için birçok fırsatı buldum. Biruni Üniversitesi'nden mezun olduğum için çok şanslıyım. Kariyer merkezinin düzenlemiş olduğu mezuniyet sonrası güncelleme eğitimleri ve kariyer planlamalarıyla sürekli iletişim halinde olacağız.

Şahin DinçElektronörofizyoloji Teknikeri@ Özel Diyarlife Hastanesi

Kendi memleketimde daha mezun olur olmaz iş bulma fırsatı yakaladım. Diğerlerinden bir adım öne geçmemi sağlayan Biruni Üniversitesi yetkililerine saygılarımı sunuyorum.

Mehmet Remzi YalçınAmeliyathane Teknikeri@ Şişli Etfal Araştırma Hastanesi

Mezuniyetimin ardından hemen iş bulma fırsatı yakaladım. Biruni Üniversitesi teorik derslerinden ve hastanesinden aldığım staj eğitiminden dolayı çok şanslıyım. İyi ki Biruni Üniversitesi'ni tercih etmişim. DGS ile tekrar Birunili olmayı çok istiyorum.

Neslihan BelhanAmeliyathane Teknikeri@ Özel Medicine Hastanesi

Staj yaparken aldığım eğitim neticesinde kendimi kanıtlama fırsatı yakaladım ve daha okulum bitmeden iş teklifi aldım. Biruni Üniversitesi’nde eğitim aldığım için gurur diyorum.

Özlem SağkulakFizyoterapi ve Rehabilitasyon@ Biruni Üniversitesi

Biruni Üniversitesi’nde yeniden eğitim alacağım için çok mutluyum. Çünkü eğitim hayatıma başladığım günden itibaren üniversitemiz kariyer merkezi her konuda yanımızda oldu. DGS ile Biruni Üniversitesi’ni tercih etmemdeki en büyük neden başta eğitim aldığım hocalarım ve akademik kariyer planlarımı gerçekleştirmeme neden olan kariyer merkezidir.

Saadet ÖzdemirFizyoterapi ve Rehabilitasyon@ Biruni Üniversitesi

İlk olarak Biruni Üniversitesi’nde SHMYO’da Fizyoterapi Programında başladım ve DGS’de Türkiye 3. Olarak tüm devlet ve özel üniversitelerini tercih edebilecekken yine Biruni Üniversitesi’ni tercih ettim ve Sağlık Bilimleri Fakültesinde bulunan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümüne yerleştim. Çünkü Biruni Üniversitesi’nin akademik kadrosunun kalitesini çok iyi biliyorum. 21.Yüzyılın Biruni’lerinden olduğum için gururluyum.

Özge ALPOĞLUElektronörofizyoloji Teknikleri@ Avrupa Şafak Hastanesi

Hem sosyal faaliyet açısından, hem de bigi birikimi açısından Biruni Üniversitesi benim için hayatımın dönüm noktasıdır. Bu kadarını hayal bile etmemiştim. Okulumu bitirir bitirmez iş bulma fırsatı yakaladım. Bu kadar kaliteli eğitim aldığım için hocalarıma minnettarım.

Mihriban KartalTıbbi Laboratuvar Teknikleri@ Biruni Üniversitesi

Biruni Üniversitesi’nde Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programı okuyarak 2016 yılında mezun oldum. Mezuniyet yaklaştırma okuldan ayrılacağım için çok üzülüyordum ancak okulum biter bitmez Biruni Üniversitesi’nde işe başladım. Bana bu fırsatı tanıyan hocalarım ve yöneticilerime çok teşekkür ediyorum. Biruni ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Beyza BayrakÇocuk Gelişimi Mezunu@ 3B Çocuk Akademisi

Başta alan hocalarım olmak üzere iyi ki bu bölümü seçmişim dedirten Biruni Üniversitesi çalışanları ve yetkililerine teşekkür ediyorum.

Süleyman ÖZTAĞMesul Müdür Optisyen@ Odak Optik Mağaza Müdürü

Türkiye’nin en kapsamlı sağlık üniversitesinde okuyarak sadece öğretmenlik değil aynı zamanda da sağlık alanında birçok ders alarak mezun olduğum için çok şanslıyım.

Ayşe Nur AydoğanÇocuk Gelişimi Mezunu@ Özel Şebnem Anaokulu

Mezuniyetimin hemen sonrasında iş bulabildim. Mezuniyetimin hemen sonrasında iş bulabildim. Beni bu seviyeye getiren bütün hocalarıma teşekkür ediyorum.

Nurşah AtarTıbbi Laboratuvar Teknikeri Mezunu@ Kolan Hastanesi

2017 yılı mezunuyum. O kadar güzel bir üniversite hayatı yaşadım ki tekrar o yıllara geri dönmek istiyorum. Bana bu duyguları yaşatan üniversiteme teşekkür ediyorum.

Seher ÇelikOdyometri Teknikeri@ Biruni Üniversite Hastanesi

Türkiye’nin en kapsamlı sağlık üniversitesinde kaliteli eğitimin yanı sıra, modern teknolojilere sahip laboratuvarlarda eğitim sürecimi tamamladım. Biruni Üniversite Hastanesinde staj eğitimi aldıktan sonra çalışma fırsatı yakaladım. Biruni ailesine dahil olduğum için gurur duyuyorum. Biruni’li olmanın farkını yaşattıran, üzerimde emeği olan tüm hocalarıma ve akademik kariyer planlarımı gerçekleştirirken bana destek olan kariyer merkezine teşekkür ediyorum.

Ali Murat GökCan Kurtaran@ Atatürk Havalimanı Air Clinic

Biruni ile istediğim hedeflere ulaştım. Biruni mezunu olmaktan mutluyum.

Köçer ÖZTÜRKAnlaşmalı Kurumlar Uzman Yardımcısı@ Liv Hospital

Sürekli açık ve dinamik bir sektör olan sağlık sektörü; sağlık hizmeti içerinde verilen hizmet, sarf edilen çaba ve uğruna verilen çabanın karşılığında kurtuluşa huzura erişmiş olan insanların yüreklerindeki huzur ve yüzlerindeki anlamlı tebessümü görmeye değer düşüncesi ile Sağlık Yöneticisi olmaya karar verdim. Biruni Üniversitesi’ne gelmem aslında tesadüf olsa da buradan mezun olmam hayatımın geriye kalanını planlamadaki en büyük şansım oldu.

Emel CoşkunErgoterapist@ Özel Flora Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Biruni Üniversitesi bana kendimi keşfetme ve geliştirme imkanı sunmuştur. Mezuniyet sonrasında da ilişkimi koparmayacağım bir aile ortamı sağlamıştır. Üniversitemden almış olduğum eğitim sayesinde mezun olur olmaz iş bulma imkanına sahip oldum. Ayrıca katılmış olduğum refleksoloji eğitimi sayesinde fark yaratıyorum.

Alper İskenderİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı@ Acarlar Dost İnşaat

Sıcak kanlı, güler yüzlü hocalarımız sayesinde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Kariyerimin bu aşamasında Biruni Üniversitesi'nde olmaktan mutluyum.

Nuriye SerihanTıbbi Laboratuvar Teknikeri@ Özel Gazi Hastanesi

Biruni Üniversitesi'nin 2. mezunlarındanım, aldığım kaliteli eğitim ve uygulamalarla laboratuvar tekniklerini daha üniversitede okurken öğrendim ve bu sayede hemen iş bulma fırsatı yakaladım. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.